Seray Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.

Seray Tekstil Sanayi Ve Ticaret Ltd. Sti.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Kartopu Sokak No:4 Bursa / Türkiye, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Menekşe Sokak No:1 Bursa / Türkiye Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Seray Tekstil Sanayi Ve Ticaret Ltd. Sti.
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Kartopu Sokak No:4 Bursa / Türkiye, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Menekşe Sokak No:1 Bursa / Türkiye
Osmangazi , Bursa
Seray Tekstil Sanayi Ve Ticaret Ltd. Sti. Sn. Fariz Erdemır Tarafından Bursa’Da 1990 Yılında Kurulmuştur. 1983 Yılından İtibaren Küçük Çaplı Üretim Yapan Dokuma Fabrikası İken Her Yıl Büyüyerek Gömleklik Kumaş İmalatı Ve Satışında Uzmanlaşmış Ve Konusunda

Seray Tekstil Sanayi Ve Ticaret Ltd. Sti. Hakkında

Seray Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti. Sn. Fariz ERDEMIR tarafından Bursa’da 1990 yılında kurulmuştur. 1983 yılından itibaren küçük çaplı üretim yapan dokuma fabrikası iken her yıl büyüyerek gömleklik kumaş imalatı ve satışında uzmanlaşmış ve konusunda Türkiye’nin önde gelen gömleklik kumaş üreticisi firmalarından biri haline gelmiştir.

 

Bugün itibarıyle; 12.000 m2 kapalı alanda 1. kalite ve dünya standardlarında üretimini yaptığımız, aylık yaklaşık 600.000 metre, yıllık 7.200.000 metreyi bulan polyester pamuk karışımlı gömleklik kumaş dokuma üretim kapasitemiz ile sektörde ayrıcalıklı bir yer edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Dokuma fabrikamız yanında sahip olduğumuz kendi boyanemizde kumaşlarımız, en son teknoloji ürünü makineleri kullanarak boyama, yıkama, apre, gaze, sanfor, kalender vs.  işlemlerinden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Kumaş üretiminde kullandığımız iplik ve boya kimyasallarında çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, uluslararası kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır.

 

Firmamız, Türkiye’de klasik desen gömleklik kumaş denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında gelmektedir.  Fabrikamızda 1. sınıf kalite kumaşlar klasik desenlerde; armürlü, çizgili, ekose, oxford, şamre türü kalitelerden, yüzlerce desenden binlerce renkte milyonlarca metre kumaş üretilmekte ve satışa hazır halde stoklanmaktadır. Sezonluk değişme gösteren Kolleksiyonlarımızdaki mevcut desenlerden üretilen kumaşlar stoklarımızda her an mevcut olup, bu sayede müşterilerimizin anlık taleplerine hemen cevap verilmektedir. Stok bazlı çalışmanın müşteri memnuniyetinin en önemli şartlarından biri olduğunu yaşayarak gören bir firmayız. Özel, kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile birlikte son derece geniş ürün çeşidine sahip olan firmamız, her zaman siz değerli müşterilerimizin emrindedir.

 

Öncelikli hedefimiz, kalitesi sürekli kontrol edilen hatasız kumaşlarımızı siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunmaktır. Güvenilirlik ve süreklilik ana prensiplerimiz arasındadır. ‘’İtibarımız paramızdan kıymetlidir’’ sözü her zaman düsturumuz olmuştur.

 

Kolleksiyonumuzda mevcut ürünlerimiz modern teçhiz edilmiş fabrikamızda ve depolarımızda sürekli mevcut olup satışa hazır bulunmaktadır. Ürettiğimiz kumaşlar gerek iç piyasada gerekse yurt dışı pazarlarda artan oranlarda ilgi görmekte olup, ihracatımız genellikle Avrupa ülkelerine; İngiltere, İtalya,  Fransa, İspanya, Almanya, Yunanistan, Polonya,  Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Ukrayna, Rusya, Macaristan, Sırbistan, Karadağ, Makedonya, Bulgaristan, Romanya vs. ve bunlara ilaveten, İran, Ürdün, Suriye, Lübnan, Fas, Tunus, Mısır, Birleşik Arab Emirlikleri ve Avustralya olmak üzere ihraç edilmektedir.

Hedefimiz yurdumuzda üretim yapıp sürekli büyüyerek bir dünya markası yaratmaktır.

 

Daha fazla bilgi talebiniz ve siparişleriniz için: seraytekstil@seraytekstil.com.tr  e-mail adresimiz ile bizimle temasa geçebilir ya da aşağıda belirtilen adresde bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Firma Menüsü

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico