Gültekstil Dokuma ve İplik Tic. ve San. A. Ş.

Gültekstil Dokuma Ve İplik Tic. Ve San. A. Ş.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Mustafa Karaer Cad. No:24, 16369, Osmangazi, Bursa/turkey Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Gültekstil Dokuma Ve İplik Tic. Ve San. A. Ş.
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Mustafa Karaer Cad. No:24, 16369, Osmangazi, Bursa/turkey
Osmangazi , Bursa
Gül Tekstil, 1980 Yılında Bir Aile Şirketi Olarak Kurulmuştur. Üretimde Kalite Ve Müşteri Memnuniyeti İlkelerini Benimseyerek Pazardaki Müşteri Taleplerini Karşılamış Ve Zaman İçerisinde Hızla Büyümüştür.

Gültekstil Dokuma Ve İplik Tic. Ve San. A. Ş. Hakkında

Gül Tekstil, 1980 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Üretimde kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek pazardaki müşteri taleplerini karşılamış ve zaman içerisinde hızla büyümüştür. Yapılan yatırımlar sonucunda 30.000 metrekarelik kapalı alana sahip Kumaş Boya Tesisi, Dokuma Tesisi, DCM İhracat Firması ve 2017 yılında kurduğu İplik Boya Tesisiyle üretim kapasitesini genişletmiştir. Üretim tesislerindeki yüksek üretim gücü, üstün ürün kalitesi, çevre ve insan sağlığına verdiği değer ile tekstil sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

Kumaş Boya Tesisinde, kaliteyi garanti altına alan test laboratuvarları ve Boya Otomasyon Sistemleri ile OEKO-TEX standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapılmasının yanı sıra üretim geliştirme çalışmaları ile ortaya çıkan yeni kaliteler de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Üretiminin her aşamasında kalite kontrol proseslerini uygulayan Gül Tekstil; iç ve dış piyasada siz değerli müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

 

MİSYON & VİZYON

 

Yenilikçi ve kreatif vizyonumuz ile sektörün lider kuruluşu olmak. 

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerimizin ilk tercih edeceği çözüm ortakları olmak.

Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini, ekip çalışması bilinci ile iyileştirilmesini sürdürülebilir kılmak.

Tüm çalışanlarımızın kalite bilincini arttırmak, iş ortaklarımız ile birlikte koordineli çalışmak ve kalite standartlarımızı daima geliştirmek.

Ürün ve hizmetlerimizden yararlanan çözüm ortaklarımızın sağlık ve güvenliğini güvence altına almak.

Çevreye ve doğaya saygıyı esas almak.

 

Ev tekstili sektöründe Dokuma, Kumaş Boya, İplik Boya Tesisleri ile teknolojik ve entegre bir tesis olmayı başarmış, dinamik ve kaliteye önem veren çalışan kadromuz ile kendi sektöründe zirvede yerini alan bir şirket konumuna geldiğimiz bu noktada ürün ve hizmet kalitesi ile de tüm müşterilerimizi memnun ve mutlu devam etmekteyiz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini daima ön planda tutarak, yasal mevzuat ve şartlara uygun üretim gerçekleştirmek ve en iyi hizmeti vermek şirketimizin politikasıdır.

Kumaş Boya

 

Temelleri 2004 yılında atılan Kumaş Boya ve Terbiye Tesisi, üretim kapasitesini son teknoloji ile harmanlayarak daha da artırmıştır. Tesis, modern makine parkuru ve yaklaşık 250 çalışanı ile 25 Ton/Gün üretim kapasitesine sahiptir. Perdelik kumaş boya ve terbiyesinde uygulamayı 24 saat kontrol eden dinamik ekibiyle iç piyasaya ve dış piyasaya hizmet vermektedir. Yakın zamanda yenilenerek devreye alınan Boya ve Kimyasal Otomasyon Sistemi ile müşterilerine yenilikçi çözümler sunmaya devam etmektedir.

 

Dokuma

 

Üretim faaliyetlerine 1980 yılında başlamış olan Dokuma Tesisinde, ikinci kuşak yönetici Cengiz Çalışkan'ın 2003 yılında işin başına geçmesiyle kurulan DCM ihracat firmasıyla aktif 81 ülkeye yıllık 4.000.000 metre üretim yapılmaktadır. Kumaş imalatında koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda ve kalite değerlerini ön planda tutarak AR-GE desteği ile yüksek teknolojiye sahip makinelerle dokuma faaliyeti yürütülmekte ve firma ev tekstili alanında lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İplik Boya

 

2004 yılında Kumaş Boya faaliyetlerine başlayan Gül Tekstil, 2017 yılında yaptığı yeni yatırımlarla bünyesine İplik Boya Tesisini de ekleyerek hizmet yelpazesini genişletti. Yüksek teknoloji ile donatılmış tesiste, Loris Bellini boya makineleri ve SSM aktarma parkuruyla dünya standartlarına uygun üretim gerçekleştirmektedir. 2005 yılından günümüze üretimin ve verimliliğin arttırılması amacıyla ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Üretim kapasitesi 10 Ton/Gün olan tesis, yeni teknolojik makinelerin de parkura katılması ile kapasitesini artırmaya devam etmektedir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico