Dersiyon Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

Dersiyon Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Blv 2. Sk No:7 Nilüfer / Bursa / Türkıye Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Dersiyon Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Blv 2. Sk No:7 Nilüfer / Bursa / Türkıye
Nilüfer , Bursa
Dersiyon Tekstil 1997 Yılında Bursa Da Kurulmuş; Kurulduğu Günden İtibaren Ev Tekstilinde Özellikle Perdelik Kumaş Ve Yatak Örtüsü İmal Eden, Satışlarının Çoğunluğunu Amerika, Avusturalya, Avrupa Ve Uzak Doğu Ülkelerine Hedefleyen, Çalışmalarını Proje Baz

Dersiyon Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Dersiyon Tekstil 1997 yılında Bursa da kurulmuş; kurulduğu günden itibaren ev tekstilinde özellikle perdelik kumaş ve yatak örtüsü imal eden, satışlarının çoğunluğunu Amerika, Avusturalya, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerine hedefleyen, çalışmalarını proje bazlı; otel, hastane ya da toptan hedefler doğrultusunda sürdüren bir tekstil firmasıdır. 

Kurulduğu günden itibaren ihracat temelleri üzerine ilerleyen firma, tasarım ve güncel trendlere uygun, kalite yönetimi ve iş kanunlarına bağlı kalarak iç ve dış pazara hizmet vermektedir. 

Her yıl en az 2 yeni koleksiyon oluşturmayı ilke edinmiş Dersiyon Tekstil, yılın ve dönemin, modasına, trendlerine ve sektörün güncel tercihlerine uygun koleksiyonlar çıkartan, yaratıcı ve kreatif tasarım ekibiyle sektöre öncü firma olmaktadır. 

Aynı zamanda kalite standartlarını koruyarak; geri dönüşümlü ve çevreci bir hammadde ağı ile imalat sürecini ilerletmektedir.

 

Dersiyon Tekstil’in üretim süreci öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ile başlar. Ürünlerin kaliteli, hatasız ve hızlı bir şekilde müşteriye ulaşmasını sağlamak için, işlemlerin her aşaması deneyimli yönetici kadrolarıyla kontrol altında yürütülmekte ve sürekli geliştirilmektedir. Firmamız, kaliteli ürünler elde edebilmek için, daima ileri teknoloji makineler kullanarak ve dünya standartlarında ürün elde edebilmek için üretimin her aşamasını entegre ederek kaliteye odaklanmıştır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico