Modanisa ile hayalindeki şalı tasarla, dayanışmaya ortak ol

Modanisa, dünya kadınları arasında empati ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği 1 Şubat Dünya Hijab Günü’nü, 140 ülkede gerçekleştirdiği bir şal tasarım yarışması ile karşılıyor. Yarışmada katılımcılar sürpriz ödüller kazanırken, tasarımlar Modanisa şallarında da kullanılacak. Son katıl

 

Modanisa ile hayalindeki şalı tasarla, 

dayanışmaya ortak ol

 

Modanisa, dünya kadınları arasında empati ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği 1 Şubat Dünya Hijab Günü’nü, 140 ülkede gerçekleştirdiği bir şal tasarım yarışması ile karşılıyor. Yarışmada katılımcılar sürpriz ödüller kazanırken, tasarımlar Modanisa şallarında da kullanılacak. Son katılım tarihi 31 Ocak 2021.

Tüm dünyada kadınlar arası kardeşlik ve dayanışmayı artırmak amacıyla düzenlenen 1 Şubat 'Hijab Gününü’ Modanisa bu yıl özel bir yarışmayla karşılıyor. İsteyen herkesin hayalindeki şal tasarımını göndererek katılabileceği bu yarışmada sürpriz ödüller kazanmanın yanı sıra, tasarımlar Modanisa şallarında da kullanılacak.

Başvurular www.modanisa.com/whd-hayalini-tasarla.page adresinden gerçekleştirilebilirken, katılımcılar şal tasarımlarını hemen web sitesi üzerinden yükleyerek yarışmaya katılabiliyor.

Son başvuru tarihi 31 Ocak 2021 olan yarışmada en beğenilen 5 şal tasarımı, Modanisa Marka ve Pazarlama Koordinatörü Havva Kahraman, PL Marka Koordinatörü Emine Saçkoparan, Kreatif Direktör Öykü Akgürgen, Rabia Z markasının kurucusu ve tasarımcısı Rabia Z. Zargarpur ve Modanisa Marka Elçisi Roza Jo’dan oluşan uzman jüri tarafından değerlendirilecek.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico