Dockers®, yepyeni inovatif Smart 360 LITETM teknolojisini gururla sunar.

Dockers® İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu ile yaz hafifliğini stilinize taşıyın.

 Tarzınızdan ödün vermeden sıcak havalarla başa çıkabilmeniz için tasarlanan Smart 360 LITETM teknolojisi, nefes alan inovatif kumaşlarla serinlik ve rahatlık hissini bir arada sunuyor. Yalın ama her daim şık görünümü, bu yeni teknoloji ile birleştiren koleksiyon, 2021 yazında stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezi olacak. 

Bu sezon güneşin enerji ve mutluluk veren etkisinden ilham alan Dockers®, Smart 360 Flex Workday Slim LITE pantolonuyla ketenin konforunu ve hafifliğini sizinle buluşturuyor. 

 

Smart 360 Flex Ultimate Chino Slim LITE’ın öne çıkan teknik dokuları ve sportif tasarımlarıyla bu sezon da dikkatler üzerinizde olacak. 

Sürdürülebilir tasarımların daha da önem kazanan bu dönemde Dockers®’ın çok yönlü Smart 360 LITETM koleksiyonundaki Ultimate Chino LITE, su tasarrufu sağlanarak üretilen tasarımlar ile yalnızca zamansız bir şıklık vadetmekle kalmıyor, doğa için sürdürülebilir tercihler sunuyor. 

 

 

Dockers® hakkında:

 

Dockers®, 30 yılı aşkın bir süredir chino pantolon denince akla ilk gelen markalar arasında otorite kabul ediliyor. İlk kez 1986 yılında San Francisco, California'da lanse edilen bu Amerikan klasiği ‘casual’ giyim trendinin kalbinde yer alıyor ve erkekler için her ortama uygun kaliteli ürünler sunuyor. Düşünülmüş inovasyonları ve anlamlı detaylarıyla tek bir eğilime değil, daima bir amaca hizmet ediyor. Dockers® markası günümüzde Amerika’nın en sevdiği chino olmaya devam ederken, kaliteden ödün vermeden daima üstün konfor ve çok yönlü stil vadeden geniş bir giyim yelpazesi sunuyor. Levi Strauss & Co. bünyesinde yer alan Dockers® markası altı kıtada 60 ülkede satılıyor. Dockers® ürünlerine dockers.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico